Du kan kontakte Hartmanns over hele Danmark ved at ringe til vores hovedtelefonnummer: Telefon +4570200383

 

Hovedkontor
Hartmanns A/S
Lautrupvang 4A
2750 Ballerup

Tlf.: +4570200383
CVR-nr.: 19 68 72 87

Kontakt medarbejderne

A
Amir Farhang, Jobrådgivningsspecialist
E-mail. amir.farhang@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1381

Anders Kinnerup, Salgschef
E-mail. anders.kinnerup@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1317

Anita Richardt, Lønspecialist
E-mail: anita.richardt@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1356

Anne Nyvang, Senior rekrutteringskonsulent
E-mail: anne.nyvang@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1327

Anne-Mette Ravn, Adm. direktør
E-mail: annemette.ravn@hartmanns.dk  
Mobil: +45 4121 1313

B
Brian Fredsby, Business Controller
E-mail: brian.fredsby@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1354

Brian Herrestrup, Projekt, IT- og Udviklingschef
E-mail: brian.herrestrup@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1311

C
Casper Tschikai Byrresen, Kundechef
E-mail: casper.byrresen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1325

Charlotte Meck, HR og Salgskonsulent
E-mail: charlotte.meck@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1456

Christina Feldborg, Projektkoordinator
E-mail: christina.feldborg@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1388

Claus Wiinholt, HR og Salgskonsulent
E-mail: claus.wiinholt@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1316

D
Dagmara Maria Breinholst, Regionschef
E-mail: dagmara.breinholst@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1396

Dorte Hansen, Hr og Salgskonsulent
E-mail: dorte.hansen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1364

Dorte Tromholt, Hr og Salgskonsulent
E-mail: dorte.tromholt@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1432

Dorthe Kjærgaard Flies, Salgsdirektør
E-mail: dorthe.flies@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1336

E
Elin Christensen, Receptionist
E-mail: elin.christensen@hartmanns.dk
Mobil: +45 7020 0383

Else Malmgren, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: else.malmgren@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1384

F
Frank Hansen, HR og Salgskonsulent
E-mail: frank.hansen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1320

Frederikke Neelmeyer, Newplacement konsulent
E-mail: frederikke.neelmeyer@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1359

H
Hanne Kruse Jakobsen, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: hanne.jakobsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1448

Hanne Thaulov, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: hanne.thaulov@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1482

Hans Henrik Davidsen, Regionschef
E-mail: hans.davidsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1426

Hans Hermann, Strategic Sourcing & Extended Workforce Specialist
E-mail: hans.hermann@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1425

Helene Noer Lund,
E-mail: helene.lund@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1582

I
Inge Arild Sørensen, Regionssjef
E-mail: inge.soerensen@hartmanns.dk
Mobil: +47 9185 98168

J
Jan Ivar Pinndal, Procesejer
E-mail: jan.pinndal@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1375

Jani Vinge, Receptionist
E-mail: jani.vinge@hartmanns.dk
Mobil: +45 7020 0383

Jaenet Christoffersen, HR og Salgskonsulent
E-mail: jeanet.christoffersen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1338

Jeanette Demuth, HR og Salgskonsulent
E-mail: jeanette.demuth@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1465

Jens Hein, Senior Business Consulting Chef
E-mail: jens.hein@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1315

Jesper Baeker-Andersen, Salgschef
E-mail. Jesper.Baeker-Andersen@hartmanns.dk
Mobil: +45 41214 1365

Jesper Rasmussen, Job Servide Center Chef
E-mail: jesper.rasmussen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1376

Jette Thulstrup Petersen, Økonomiassistent
E-mail: jette.petersen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1324

Joan Bloch Jensen, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: joan.jensen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1402

Julie Enemark, Jobconsultingchef
E-mail: julie.enemark@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1398

Jytte Rust, Økonomichef
E-mail: jytte.rust@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1328

Jørgen Larsen, Salgschef
E-mail: joergen.larsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1405

K
Kasper Holstein Buhl,
Socialfaglig ansvarlig
E-mail: kasper.buhl@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1383

Kasper Fjelstervang, Projektkoordinator
E-mail: kasper.fjelstervang@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1378

Kristian Rasch, Kundechef
E-mail: kristian.rasch@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1427

Kristian Vesterby, Fysioterapeut
E-mail: kristian.vesterby@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1403

L
Lars Pelch, Salgs- og forretningsudviklingschef
E-mail: lars.pelch@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1333

Lasse Eliasen, Salgs- og forretningsudviklingschef
E-mail: lasse.eliasen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1371

Leise Sørensen, Økonomiassistent
E-mail: leise.soerensen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1334

Lis Holst, Socialfaglig Konsulent
E-mail: lis.holst@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1387

Lone Dal, Personaleassistent
E-mail: lone.dal@hartmanns.dk
Mobil: +45 7020 0383

Lone Gosvig, HR og Salgskonsulent
E-mail: lone.gosvig@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1417

M
Mads Jakobsen, Senior Forretningskonsulent
E-mail: mads.jakobsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1326

Malene Gude, Newplacement Konsulent
E-mail: malene.gude@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1322

Maria Louise Knutz, HR og Salgskonsulent
E-mail: maria.knutz@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1461

Marie Steiner Jensen, HR og Salgskonsulent
E-mail: marie.jensen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1431

Martin Cordt, Senior Rekrutteringskonsulent
E-mail: martin.cordt@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1344

Martin Klaris, Kundechef
E-mail: martin.klaris@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1428

Martin Møller, Rekrutterings & Newplacement Chef
E-mail: martin.moeller@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1337

Martin Mielko,Salgs- og Relationschef
E-mail: martin.mielko@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1307

Mette Landau, Senior Forretningskonsulent
E-mail: mette.landau@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1323

Michael Linfos, Business Manager
E-mail: michael.linfos@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1312

Michael Mygind Nygaard, Rekrutterings og Newplacement Konsulent
E-mail: michael.nygaard@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1450

Mikkel Vesterdahl, Fysioterapeut
E-mail: mikkel.vesterdahl@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1401

Mirka Lauridsen, Projektkoordinator
E-mail: mirke.lauridsen@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1437

Morten Kaltoft, Projekt- & Udviklingskonsulent
E-mail: morten.kaltoft@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1309

Morten Mertz, IT-Chef
E-mail: morten.mertz@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1369

Mouna Er Riadi, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: mouna.er.riadi@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1343

N
Nicklas Mohr Andersen, Kundechef                                                             
E-mail: nicklas.andersen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1350

Nina Cordth, Direktionssekretær og HR Chef
E-mail: nina.cordth@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1310

Nina Høst-Madsen, Jobrådgivningskonsulent
E-mail: nina.hoest-madsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1389

Nynne Kristine Poulsen, Jobrådgivningskonsulent
E-mail: nynne.poulsen@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1400

P
Per Maymann, Driftsdirketør
E-mail: per.maymann@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1346

Pernille Højgaard, Senior Forretningskonsulent
E-mail: pernille.hoejgaard@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1355

Pernille Ravn, Regionschef
E-mail: pernille.ravn@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1466
 
Peter Kibenich, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: peter.kibenich@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1357

Pia Sandengen, PR og Marketingchef
E-mail: pia.sandengen@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1348

Pia Schneller, Projektøkonom
E-mail: pia.schneller@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1339

R
Rølle Byriel, Rekrutteringspartner
E-mail: roelle.byriel@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1349

S
Sara Hansen Lavrsen, Channel Sales and Marketing Specialist
E-mail: sara.hansen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1335

Sara Rasmussen, HR og Salgskonsulent
E-mail: sara.rasmussen@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1331

Safia Khan Teller, HR og Salgskonsulent
E-mail: safia.teller@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1352

Sine Wodruff,
E-mail: sine.wordruff@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1581

Stefan Ravnholt, Salgs- og Relationschef
E-mail: stefan.ravnholt@hartmanns.dk 
Mobil: +45 4121 1360

Steffen Seisbye, IT-Administrator
E-mail: steffen.seisbye@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1368

Steffen Sørensen, Kundechef
E-mail: steffen.soerensen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1457

Susanne Tomra Ayouty, Økonomiassistent
E-mail: susanne.ayouty@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1342

Susanne Lund, Senior Forretningskonsulent
E-mail: susanne.lund@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1319

Susanne Damgaard Petersen, HR og Salgskonsulent
E-mail: susanne.petersen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1430

Sussie Rasmussen, Kundechef
E-mail: sussie.rasmussen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1415

Søren Millung, Kundechef
E-mail: soeren.millung@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1351

T
Theresa Ødum, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: theresa.odum@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1407

Thomas Løvenhøj, Salgs- og Relationschef
E-mail: thomas.loevenhoej@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1321

Tim Aniol-Nielsen, Newplacementkonsulent
E-mail: tim.aniol-nielsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1345

Tine Henriksen, HR og Salgskonsulent
E-mail: tine.henriksen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1347

Trine Hemmingsen, Salgs- og Relationschef
E-mail: trine.hemmingsen@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1429

U
Ulla Møller, Salgs- og Relationschef
E-mail: ulla.moeller@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1419

Ulla Kristina Gaul, Jobrådgivningsspecialist
E-mail: ulla.gaul@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1332

V
Vikram Channy, HR og Salgskonsulent

E-mail: vikram.channy@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1471

Winnie Rechnagel, Newplacement- og rekrutteringskonsulent
E-mail: winnie.rechnagel@hartmanns.dk
Mobil: +45 4121 1470